O nas

Od potrzeby
do komunikacji

Jesteśmy zespołem praktyków nowoczesnego PR. Od 14 lat wspieramy wiodące firmy na rynku. Zapewniamy im kompleksową obsługę procesów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej – od zaplanowania strategii komunikacji po jej wdrożenie. Rozwijamy marki w internecie, mediach, wśród influencerów. 

Na bieżąco śledzimy trendy i wykorzystujemy je w prowadzonych projektach. Jako nieliczni na rynku, sami realizujemy badania związane z komunikacją marketingową i dzielimy się zdobytą wiedzą poprzez publikację raportów branżowych.

Jesteśmy zaangażowani

Wychodzimy z inicjatywą i z chęcią podejmujemy nowe wyzwania. Robimy swoją pracę najlepiej

Stawiamy na współpracę

Słuchamy innych. Jesteśmy pomocni. Gramy zespołowo

Stawiamy na rozwój

Monitorujemy trendy rynkowe i stale poszerzamy nasze kompetencje. Budujemy długofalowe współprace

Jesteśmy odpowiedzialni

Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania i wywiązujemy się z umów. Angażujemy się w powierzone nam projekty i komunikujemy się otwarcie

Dbamy o relacje

Inicjujemy kontakt i jesteśmy dostępni. Jesteśmy pomocni i interesujemy się drugą osobą. Gramy zespołowo

Nasze wartości

Nasz zespół

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami komunikacyjnymi oraz doradztwie sprzedażowym. Od kilkunastu lat zajmuje się zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi. 

Prowadzi szkolenia z obszaru PR, komunikacji i sprzedaży. Był prelegentem wielu konferencji branżowych oraz autorem wielu publikacji eksperckich.

15

Poznaj bliżej naszych konsultantów

Szukasz rozwiązania w sferze komunikacji? Umów bezpłatną 30-minutową konsultację z naszym specjalistą albo wyślij nam swoje pytanie.

Scroll to Top